VPS jest to wirtualny serwer na którym instalujemy MT4 po to, by był podłączony 24/7 pod Internet


Każdy MT4 aby działać wymaga podłączenia online.

Nie ma znaczenia czy to będzie na VPS czy na Twoim komputerze - jeśli masz dostęp stały i nieprzerwany do Internetu, to będzie działać.


Bez względu na to czy testujesz na kontach demo czy realnych musisz mieć dostęp do Internetu cały czas


Przykład:

Nawet jeśli dana strategia działa w godzinach np. 15-17 nie oznacza to, że wymagany jest dostęp do Internetu tylko w tych godzinach ponieważ:

w tych godzinach musi dojść do spełnienia pewnych założeń, które potrzebne są do uruchomienia pozycji na danym schemacie ale otwarcie pozycji pierwszej czy też kolejnej może mieć miejsce w innych godzinach.

Nawet jeśli pozycje byłyby otwierane tylko w przykładowym okresie 15-17 to nie będą zamykane w tym okresie. Mogą być zamykane zawsze, kiedy dojdzie do spełnienia określonych warunków. Jeśli dany schemat nie ma ustawionych TP, SL a przeważnie tak jest, że nie są one ustawione w sposób widoczny - to nawet gdy dojdzie do spełnienia warunków zamknięcia danego zlecenia nie zostanie ono zamknięte.

Jakie masz więc rozwiązania:

- VPS z Windows, który jest cały czas online - więcej tutaj:

https://helpdeskste.freshdesk.com/a/solutions/articles/44001286958 


- komputer podłączony do Internetu cały czas


Informujemy, że obecna treść bądź zasady działania produktów mogą lub mogły ulec zmianie.

Powyższe rozwiązanie może być aktualne tylko do czasu kolejnego uaktualnienia. Obecnie wyniki lub  efekty działania produktów nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji przyszłych wyników lub efektów.

 

Każdy program expert advisor oferowany przez STE wymaga dopasowania i zarządzania ryzykiem, które musisz wykonać samodzielnie lub poprzez konsultację z doradcą inwestycyjnym. Jako końcowy odbiorca i użytkownik oprogramowania expert advisor STE musisz zdecydować, jakie ryzyko utraty środków możesz ponieść, ponieważ jest ono realne i jedynym rozwiązaniem, w którym ryzyko utraty kapitału nie występuje jest sytuacja, w której oprogramowanie expert advisor STE uruchomione jest na koncie symulacyjnym demo. Każdy produkt przed korzystaniem na koncie realnym należy przetestować na koncie symulacyjnym demo. Odradzamy korzystanie z produktów bez wcześniejszych własnych testów na koncie demo. Testy powinny trwać tak długo, aż stwierdzisz, że ich wyniki są dla Ciebie zadowalające. Pamiętaj o realizacji zysków po każdym zamkniętym scenariuszu na automatach typu STANDARD oraz po zakończeniu danego cyklu na automatach typu PRO

 

STE nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte przez Klienta na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej Simple Trading Expert oraz innych  oficjalnych kanałach informacji, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych, podjętych na podstawie zawartości serwisu Simple Trading Expert, w tym narzędzi, oprogramowania, które nie są rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r., w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.

Przed dokonaniem zakupu oświadczasz, że zapoznałeś się, zrozumiałeś i zaakceptowałeś wszelkie ryzyko związane m.in z rynkiem forex, o których możesz dowiedzieć się tutaj:

https://simpletrading.expert/terms-and-conditions

https://helpdeskste.freshdesk.com/a/solutions/categories/44000756260

 

Jeśli cokolwiek jest niezrozumiałe, nieakceptowalne lub budzi jakiekolwiek pytania lub wątpliwości z Twojej strony prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z produktów lub też nie rozpoczynanie korzystania. Wybór brokera, VPS, produktu oraz zarządzanie ryzykiem zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, z naszej strony nie ma żadnej rekomendacji a przedstawione propozycje / opcje / możliwości są jedynie poglądowe, a nie zalecane.