Każdy schemat jest dokładnie opisany i dokładnie wiadomo, kiedy otworzy pozycje.


Stanie się to wtedy, kiedy zaistnieją warunki na rynku które spełniają założenie schematu.
Czyli np. rynek pójdzie w określoną strone o X pipsów, pojawi się świeca powrotna a następnie XYZ - to wszystko dokładnie możesz wyczytać ze schematu. 


Robiąc test np. 2 letni możesz mniej więcej zobaczyć ile łącznie było otwartych pozycji i wiesz plus minus ile pozycji możesz się spodziewać miesięcznie.


Niektóre schematy otwierają bardzo mało pozycji np. kilka w miesiącu

inne bardzo dużo.


Przykład: 
https://simpletrading.expert/product/51 

Od 08.2017 do 07.2019 
Otwartych pozycji: 208 

Co oznacza ze miesiesiac bylo otwarte max 8 pozycji

Inne schematy otworzą ich 10x tyle


Możesz w odpowiedni sposób łączyć schematy jeśli uznasz to za stosowne. Oznacza to że na 1 MT4 będzie działać więcej niż 1 schemat


Możesz też zmieniać ustawienia strategii na takie, które pozwolą na otwieranie większej ilości pozycji jeśli tego chcesz, ale pamiętaj że otwarcie pozycji musi z czegoś wynikać i modyfikacje należy przeprowadzić opierając się o możliwie najdokładniejsze testyInformujemy, że obecna treść bądź zasady działania produktów mogą lub mogły ulec zmianie.

Powyższe rozwiązanie może być aktualne tylko do czasu kolejnego uaktualnienia. Obecnie wyniki lub  efekty działania produktów nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji przyszłych wyników lub efektów.

 

Każdy program expert advisor oferowany przez STE wymaga dopasowania i zarządzania ryzykiem, które musisz wykonać samodzielnie lub poprzez konsultację z doradcą inwestycyjnym. Jako końcowy odbiorca i użytkownik oprogramowania expert advisor STE musisz zdecydować, jakie ryzyko utraty środków możesz ponieść, ponieważ jest ono realne i jedynym rozwiązaniem, w którym ryzyko utraty kapitału nie występuje jest sytuacja, w której oprogramowanie expert advisor STE uruchomione jest na koncie symulacyjnym demo. Każdy produkt przed korzystaniem na koncie realnym należy przetestować na koncie symulacyjnym demo. Odradzamy korzystanie z produktów bez wcześniejszych własnych testów na koncie demo. Testy powinny trwać tak długo, aż stwierdzisz, że ich wyniki są dla Ciebie zadowalające. Pamiętaj o realizacji zysków po każdym zamkniętym scenariuszu na automatach typu STANDARD oraz po zakończeniu danego cyklu na automatach typu PRO.

 

STE nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte przez Klienta na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej Simple Trading Expert oraz innych  oficjalnych kanałach informacji, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych, podjętych na podstawie zawartości serwisu Simple Trading Expert, w tym narzędzi, oprogramowania, które nie są rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r., w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.

Przed dokonaniem zakupu oświadczasz, że zapoznałeś się, zrozumiałeś i zaakceptowałeś wszelkie ryzyko związane m.in z rynkiem forex, o których możesz dowiedzieć się tutaj:

https://simpletrading.expert/terms-and-conditions

https://helpdeskste.freshdesk.com/a/solutions/categories/44000756260

 

Jeśli cokolwiek jest niezrozumiałe, nieakceptowalne lub budzi jakiekolwiek pytania lub wątpliwości z Twojej strony prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z produktów lub też nie rozpoczynanie korzystania. Wybór brokera, VPS, produktu oraz zarządzanie ryzykiem zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, z naszej strony nie ma żadnej rekomendacji a przedstawione propozycje / opcje / możliwości są jedynie poglądowe, a nie zalecane.