Dbając o bezpieczeństwo innych użytkowników oraz merytoryczny charakter grupy, a nie spamerski 

przed dodaniem do grupy analizujemy każdy profil Facebook  z osobna

 

Dodajemy osoby, które spełniają następujące warunki:

 

1. Mają realne konto na Facebook - z imienia i nazwiska

2. Konto nie jest fejkiem i nie zostało założone "wczoraj"

3. Profil jest prowadzony autentycznie

4. Jest realne zdjęcie profilowe

 

Jeśli nie zostałeś dodany, ponieważ nie spełniasz któregoś z powyższych punktów, a nadal uważasz, że powinieneś być w tej grupie (być może są powody, o których nie wiemy, a które wpływają na to, że któregoś z punktów nie spełniasz)

- napisz do nas na support 

 

Podejdziemy indywidualnie do Ciebie


Z grupy bez ostrzeżenia usuwamy:

  • osoby, które nie potrafią zachować kultury osobistej

  • osoby hejtujące 

  • osoby nie wnoszące nic pozytywnego w życie grupy

  • osoby wulgarne, obrażające innych

  • osoby spamujące 

  • osoby próbujące robić cross recruting wewnątrz struktur STE (jednoznaczne z całkowita blokada konta w STE)

  • osoby próbujące pisać indywidulane wiadomości do członków grupy celem cross rekrutacji lub proponowania rzeczy niezwiązanych z przedmiotem grupy 

  • osoby wypowiadające się negatywnie (bezpodstawnie), lub wypowiadające się nie przedstawiając całkowitej prawdy (całkowitego stanu faktycznego) - zarówno na grupie jak i poza nią. Usunięcia są natychmiastowe bez ostrzeżenia. 

Nie ma możliwości powrotu do grupy Informujemy, że obecna treść bądź zasady działania produktów mogą lub mogły ulec zmianie.

Powyższe rozwiązanie może być aktualne tylko do czasu kolejnego uaktualnienia. Obecnie wyniki lub  efekty działania produktów nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji przyszłych wyników lub efektów.

 

Każdy program expert advisor oferowany przez STE wymaga dopasowania i zarządzania ryzykiem, które musisz wykonać samodzielnie lub poprzez konsultację z doradcą inwestycyjnym. Jako końcowy odbiorca i użytkownik oprogramowania expert advisor STE musisz zdecydować, jakie ryzyko utraty środków możesz ponieść, ponieważ jest ono realne i jedynym rozwiązaniem, w którym ryzyko utraty kapitału nie występuje jest sytuacja, w której oprogramowanie expert advisor STE uruchomione jest na koncie symulacyjnym demo. Każdy produkt przed korzystaniem na koncie realnym należy przetestować na koncie symulacyjnym demo. Odradzamy korzystanie z produktów bez wcześniejszych własnych testów na koncie demo. Testy powinny trwać tak długo, aż stwierdzisz, że ich wyniki są dla Ciebie zadowalające. Pamiętaj o realizacji zysków po każdym zamkniętym scenariuszu na automatach typu STANDARD oraz po zakończeniu danego cyklu na automatach typu PRO

 

STE nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte przez Klienta na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej Simple Trading Expert oraz innych  oficjalnych kanałach informacji, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych, podjętych na podstawie zawartości serwisu Simple Trading Expert, w tym narzędzi, oprogramowania, które nie są rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r., w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.

Przed dokonaniem zakupu oświadczasz, że zapoznałeś się, zrozumiałeś i zaakceptowałeś wszelkie ryzyko związane m.in z rynkiem forex, o których możesz dowiedzieć się tutaj:

https://simpletrading.expert/terms-and-conditions

https://helpdeskste.freshdesk.com/a/solutions/categories/44000756260

 

Jeśli cokolwiek jest niezrozumiałe, nieakceptowalne lub budzi jakiekolwiek pytania lub wątpliwości z Twojej strony prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z produktów lub też nie rozpoczynanie korzystania. Wybór brokera, VPS, produktu oraz zarządzanie ryzykiem zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, z naszej strony nie ma żadnej rekomendacji a przedstawione propozycje / opcje / możliwości są jedynie poglądowe, a nie zalecane.