Zgodnie z wcześniej zaakceptowanym regulaminem zwrot kosztów za Elite Club może zostać wykonany jedynie wtedy, gdy płatność została zaksięgowana a nie zakończył się bezpłatny okres testowy. W każdym innym przypadku należy zrezygnować z subskrypcji samodzielnie anulując ją, a brak rezygnacji będzie związany z pobraniem opłaty przez PayPal - w tym przypadku zwroty nie są uwzględniane ponieważ wynikają z złożonego i zrealizowanego zamówienia. 
 

Klient informuje nas o zwrocie drogą mailową, kierując wiadomość na adres: support@simpletrading.expert 


Procedura zwrotu wygląda następująco: 

  • do klienta zostaje wysłana wiadomość mailowa z korektą faktury za produkt 
  • korektę faktury należy podpisać i wysłać oryginał pocztą na adres: al. Korfantego 2/142, 40-005 Katowice
  • scan korekty faktury należy dodatkowo przesłać na support@simpletrading.expert
  • klient jest zobowiązany do przesłania wszystkich potrzebnych danych do przelewu
  • zwrot zostanie wykonany po dostarczeniu wszystkich dokumentów oraz potrzebnych danych 


Po przyznanu zwrotu (zatwierdzeniu go z naszej strony) czas realizacji transferu zwrotnego może trwać do 90 dni. 
(W niektórych przypadkach krócej)


Szczegóły odnośnie rezygnacji z korzystania z subskrypcji zaakceptowane w regulaminie:

https://helpdeskste.freshdesk.com/a/solutions/articles/44001752567 
Informujemy, że obecna treść bądź zasady działania produktów mogą lub mogły ulec zmianie.

Powyższe rozwiązanie może być aktualne tylko do czasu kolejnego uaktualnienia. Obecnie wyniki lub  efekty działania produktów nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji przyszłych wyników lub efektów.

 

Każdy program expert advisor oferowany przez STE wymaga dopasowania i zarządzania ryzykiem, które musisz wykonać samodzielnie lub poprzez konsultację z doradcą inwestycyjnym. Jako końcowy odbiorca i użytkownik oprogramowania expert advisor STE musisz zdecydować, jakie ryzyko utraty środków możesz ponieść, ponieważ jest ono realne i jedynym rozwiązaniem, w którym ryzyko utraty kapitału nie występuje jest sytuacja, w której oprogramowanie expert advisor STE uruchomione jest na koncie symulacyjnym demo. Każdy produkt przed korzystaniem na koncie realnym należy przetestować na koncie symulacyjnym demo. Odradzamy korzystanie z produktów bez wcześniejszych własnych testów na koncie demo. Testy powinny trwać tak długo, aż stwierdzisz, że ich wyniki są dla Ciebie zadowalające. Pamiętaj o realizacji zysków po każdym zamkniętym scenariuszu na automatach typu STANDARD oraz po zakończeniu danego cyklu na automatach typu PRO

 

STE nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte przez Klienta na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej Simple Trading Expert oraz innych  oficjalnych kanałach informacji, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych, podjętych na podstawie zawartości serwisu Simple Trading Expert, w tym narzędzi, oprogramowania, które nie są rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r., w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.

Przed dokonaniem zakupu oświadczasz, że zapoznałeś się, zrozumiałeś i zaakceptowałeś wszelkie ryzyko związane m.in z rynkiem forex, o których możesz dowiedzieć się tutaj:

https://simpletrading.expert/terms-and-conditions

https://helpdeskste.freshdesk.com/a/solutions/categories/44000756260

 

Jeśli cokolwiek jest niezrozumiałe, nieakceptowalne lub budzi jakiekolwiek pytania lub wątpliwości z Twojej strony prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z produktów lub też nie rozpoczynanie korzystania. Wybór brokera, VPS, produktu oraz zarządzanie ryzykiem zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, z naszej strony nie ma żadnej rekomendacji a przedstawione propozycje / opcje / możliwości są jedynie poglądowe, a nie zalecane.