Nie możemy Ci tego zabronić ale nie jest to wskazane.

 

Oto kilka powodów:

  1. Twoje pozycje prywatne wykorzystują kapitał danego konta brokerskiego. 

  2. Twoje pozycje prywatne wykorzystują kapitał zabezpieczający

 

Sytuacja, która jest prawdopodobna, to taka, że dany automat próbując otworzyć pozycje nie może tego zrobić ponieważ ma za mało kapitału jaki w tym czasie wykorzystują Twoje pozycje. 

 

Może dojść do sytuacji w której automat będzie otwierał pozycje zabezpieczające o konkretnej wielkości (locie) a na Twoim koncie nie będzie mógł tego zrobić lub zrobi to z mniejszą wielkością niż zakładał 

 

Powodów jest więcej 

Oczywiście tylko i wyłącznie Ty zarządzasz swoim ryzykiem i ostateczna decyzja zawsze zależy od Ciebie.

 

Również Ty sam możesz ingerować w otwarte pozycje na Twoim koncie 

My nie  możemy Tego tobie zabronić jednocześnie informujemy, że takie działania wpływają na wyniki ostateczne 

 

W tej kwestii warto zapoznać się również:

Wypłata kapitału:

https://helpdeskste.freshdesk.com/a/solutions/articles/44001762631

 

Realizacja zysków:
https://helpdeskste.freshdesk.com/a/solutions/articles/44001530161

 

Kiedy warto zrezygnować:

https://helpdeskste.freshdesk.com/a/solutions/articles/44001765227


Informujemy, że obecna treść bądź zasady działania produktów mogą lub mogły ulec zmianie.

Powyższe rozwiązanie może być aktualne tylko do czasu kolejnego uaktualnienia. Obecnie wyniki lub  efekty działania produktów nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji przyszłych wyników lub efektów.

 

Każdy program expert advisor oferowany przez STE wymaga dopasowania i zarządzania ryzykiem, które musisz wykonać samodzielnie lub poprzez konsultację z doradcą inwestycyjnym. Jako końcowy odbiorca i użytkownik oprogramowania expert advisor STE musisz zdecydować, jakie ryzyko utraty środków możesz ponieść, ponieważ jest ono realne i jedynym rozwiązaniem, w którym ryzyko utraty kapitału nie występuje jest sytuacja, w której oprogramowanie expert advisor STE uruchomione jest na koncie symulacyjnym demo. Każdy produkt przed korzystaniem na koncie realnym należy przetestować na koncie symulacyjnym demo. Odradzamy korzystanie z produktów bez wcześniejszych własnych testów na koncie demo. Testy powinny trwać tak długo, aż stwierdzisz, że ich wyniki są dla Ciebie zadowalające. Pamiętaj o realizacji zysków po każdym zamkniętym scenariuszu na automatach typu STANDARD oraz po zakończeniu danego cyklu na automatach typu PRO

 

STE nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte przez Klienta na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej Simple Trading Expert oraz innych  oficjalnych kanałach informacji, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych, podjętych na podstawie zawartości serwisu Simple Trading Expert, w tym narzędzi, oprogramowania, które nie są rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r., w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.

Przed dokonaniem zakupu oświadczasz, że zapoznałeś się, zrozumiałeś i zaakceptowałeś wszelkie ryzyko związane m.in z rynkiem forex, o których możesz dowiedzieć się tutaj:

https://simpletrading.expert/terms-and-conditions

https://helpdeskste.freshdesk.com/a/solutions/categories/44000756260

 

Jeśli cokolwiek jest niezrozumiałe, nieakceptowalne lub budzi jakiekolwiek pytania lub wątpliwości z Twojej strony prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z produktów lub też nie rozpoczynanie korzystania. Wybór brokera, VPS, produktu oraz zarządzanie ryzykiem zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, z naszej strony nie ma żadnej rekomendacji a przedstawione propozycje / opcje / możliwości są jedynie poglądowe, a nie zalecane.